Jan Molič publikováno 25. 5. 2026 v 15:00

Regulace vody

Vody je momentálně tak málo, že se posledně vůbec nedostala do horních uliček. Naopak spodní část kolonie měla vody dost. Proto zavádíme zvláštní regulaci, kdy ve středu poteče voda pouze v horní části kolonie.

středa 19:00 - pouze horní část kolonie

sobota 19:00 - horní část kolonie a poté asi od 19:40 zbytek

Aktuální informace o vodě najdete zde, https://tiny.cc/zo-kaminka-voda .

Opět dáváme dohromady seznam zájemců o tisícilitrové IBC nádrže. V případě zájmu prosím odpovězte na tento e-mail. Teoreticky s šesti kusy lze přečkat celou sezónu, i kdyby voda netekla. Nádrže není nutné na zimu vypouštět.

Dostávat novinky e-mailem

Chcete dostávat novinky z naší zahrádkářské osady e-mailem?

Tento web používá soubory cookie, které mu pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.