Jan Molič publikováno 25. 5. 2026 v 15:00
Vody je momentálně tak málo, že se posledně vůbec nedostala do horních uliček. Naopak spodní část kolonie měla vody dost. Proto zavádíme zvláštní regulaci, kdy ve středu poteče voda pouze v horní části kolonie.
středa 19:00 - pouze horní část kolonie
sobota 19:00 - horní část kolonie a poté asi od 19:40 zbytek
Aktuální informace o vodě najdete zde, https://tiny.cc/zo-kaminka-voda .
Opět dáváme dohromady seznam zájemců o tisícilitrové IBC nádrže. V případě zájmu prosím odpovězte na tento e-mail. Teoreticky s šesti kusy lze přečkat celou sezónu, i kdyby voda netekla. Nádrže není nutné na zimu vypouštět.
Chcete dostávat novinky z naší zahrádkářské osady e-mailem?