Jan Molič publikováno 7. 10. 2021 v 21:52

DǓLEŽITÉ: Korespondenční hlasování kvůli neúspěšné výroční schůzi

letošní výroční členská schůze nebyla usnášeníschopná. Naše organizace nemůže takto fungovat. Nemůžeme pokračovat ani v legalizaci vodovodu ani v opravách, aniž by byl schválen rozpočet.

Proto je součástí tohoto e-mailu hlasovací lístek. Jako vloni budete hlasovat korespondenčně (o týchž bodech, které jsme chtěli projednávat na výroční schůzi).

Prosíme Vás, vytiskněte hlasovací lístek (všechny tři strany) a vyplněné je vhoďte do schránky na kanceláři ZO nebo jinak doručte výboru, a to nejpozději do 31.10.2021.

Součástí e-mailu jsou dále přílohy, v nichž najdete bližší informace k hlasování. Vše je také k dispozici na webu www.zahradkarizbraslav.cz v sekci Dokumenty.

POZOR: toto korespondenční hlasování může být úspěšné pouze tehdy, pokud se PRO nějaký bod vyjádří nadpoloviční většina všech členů, tedy aspoň 125 musí souhlasit. Prosíme Vás, nevykašlete se na to, jinak nemůžeme fungovat. Uvědomte si, že jsou to taky Vaše majetky, o kterých se rozhodujete a pokud se nebudete starat, můžete o ně přijít.

prilohy_k_hlasovani.pdf
hlasovaci_listek_2021.pdf

Dostávat novinky e-mailem

Chcete dostávat novinky z naší zahrádkářské osady e-mailem?

Tento web používá soubory cookie, které mu pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.